Zlonín
obec Zlonín
rozšířené vyhledávání

Aktuality

Zobrazeno 1-30 ze 35

Poplatky za odpad a bioodpad

Datum: 20. 2. 2020

Vážení spoluobčané, do konce měsíce února je nutné zaplatit poplatky za odpad a bioodpad. V pátek 28.2. bude provedena výměna popelnic v rámci pravidelného svozu odpadu. Majitelé, kteří se rozhodli pro změnu velikosti nádoby, dostanou nové včetně známky a bude jim v tento den odebrána stará nádoba. Upozorňujeme občany, že nádoby, které nebudou v březnu označeny platnou známkou nebudou vyvezeny. Zároveň občané, kteří do konce měsíce nenahlásí změnu velikosti a četnost svozu budou mít do konce roku nádobu 120 ltr s týdenním svozem za 2 200,- Kč.

Informace o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Datum: 19. 2. 2020

Přerušení dodávky elektřiny

Líbeznický bazar

Datum: 17. 2. 2020

Líbeznický bazar

Upozornění

Datum: 12. 2. 2020

Vážení spoluobčané,vzhledem k poruchám veřejného osvětlení bude z důvodů hledání závady od neděle 16.2.postupně VO odpojováno. Týká se to spodní části obce od tratě směrem k ČOV.

Pozvánka do výzkumu spánku a paměti do Národního ústavu duševního zdraví (NUDZ) v Klecanech

Datum: 5. 2. 2020

Pozvánka pro ochotné dobrovolníky.

Upozornění_prohlášení o odpadech

Datum: 24. 1. 2020

Do 31.1.2020 je nutné odevzdat na OÚ "prohlášení plátce polatku za komunální odpad". Platbu je možné uhradit do 29.2.2020.

Známky na Bio odpad 2020

Datum: 22. 1. 2020

Vážení spoluobčané, známky na Bio odpad jsou již k dispozici na OÚ.

Informace pro občany

Datum: 16. 1. 2020

Poruchy veřejného osvětlení

MORAVSKÝ PLES 2020

Datum: 14. 1. 2020

RÁDI BYCHOM VÁS POZVALI NA DRUHÝ ROČNÍK MORAVSKÉHO PLESU 14.3.2020

Pojízdná prodejna v obci Zlonín

Datum: 13. 1. 2020

Vážení spoluobčané,v pátek 17.1.2020 od 10:00 do 17:00 hodin přijede k OÚ pojízdná prodejna s masem a uzeninami z českých chovů a čerstvým pečivem z domácí pekárny. Bude na nás, zdali si prodejnu v obci udržíme.

Upozornění pro majitele psů

Datum: 7. 1. 2020

upozornění

Zahájení výstavby chodníku - cesty na hlavní silnici

Datum: 23. 12. 2019

Vážení spoluobčané,
byly započaty práce se zaváženi terénu pro nový chodník. Část navezené zeminy bude zůstávat zůstávat na vozovce z důvodu zpevění krajnice vozovky před možným utrhnutím. Přebytečnou zeminu bude odklízet těžká techika.

Velice děkujeme za pochopení a současně se omlouváme za dočasné omezení.
Obec Zlonín

ZÁVADA NA ROZVADĚČI

Datum: 17. 12. 2019

Vážení spoluobčané omlouváme se Vám za problémy s veřejným osvětlením v obci, je závada na rozvaděči a měla by být vyřešena do pátku.

Upozornění na krádeže v obci Zlonín

Datum: 5. 12. 2019

!!! Upozornění na krádeže v obci Zlonín !!!

Kampaň "Do školy pěšky, na kole, autobusem"

Datum: 26. 11. 2019

Obec Líbeznice spouští kampaň "Do školy pěšky, na kole, autobusem".

Upozornění pro místní občany

Datum: 4. 11. 2019

Vážení spoluobčané, v naší obci byly zaznamenány krádeže a vstupy na soukromé pozemky. Prosím, dbejte zvýšené pozornosti u svých nemovitostí a věcí. Pokud by se Vám podařilo pořídit fotodokumentaci podezřelého vozidla, zašlete ji na email obce Zlonín.

Slovo starosty

Datum: 11. 10. 2019

Informace o dění v obci

7. ročník tradičního fotbalového plesu.

Datum: 28. 9. 2019


Fotbalový klub Slavoj Zlonín si vás dovoluje pozvat na již 7. ročník tradičního fotbalového plesu.
Ples se bude konat v sobotu 16. listopadu od 20 hodin ve společenském sále restaurace U Jezera.
Vstupné činí 200 Kč. Předprodej vstupenek na telefonním čísle 604272608. Nebo vždy v neděli od 12 do 13 hodin v restauraci U Jezera.
Čeká vás bohatá tombola a večerem bude provázet kapela Plus.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť

Upozornění

Datum: 18. 9. 2019

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů.Podrobnosti naleznete v přiloženém letáčku.

Cvičení rodičů s dětmi

Datum: 3. 9. 2019

Každý pátek se od 10 do 11 hodin koná cvičení rodičů s dětmi, většinou formou kruhového tréninku, na hřišti za restaurací nebo v jiné lokalitě ve Zloníně. V případě nepřízně počasí je cvičení přesunuto do sálu nad restaurací. Více informací naleznete na facebookové stránce: https://www.facebook.com/familyfitzlonin.
Od 16.9. bude cvičení také probíhat každé pondělí od 18 do 19 hodin.

MŠ Zlonín otevřena

Datum: 3. 9. 2019

Shrnutí a poděkování k výstavbě rozšíření MŠ Zlonín.

Kontejner na Bio odpad

Datum: 3. 9. 2019

Vážení spoluobčané, k OÚ byl přistaven kontejner na Bio odpad, který můžete využít na odvoz Bio odpadu.

Kominík_Společenstvo kominíků ČR

Datum: 28. 8. 2019

Revize, opravy a další práce. Bližší informace jsou na stránkách, které jsou uvedeny na přiloženém letáčku.

Výzva vlastníkům pozemků v obci

Datum: 5. 8. 2019

Výzva vlastníkům pozemků k poskytnutí součinnosti při zlepšování vzhledu obce Zlonín aneb povinnost sekání trávy a plevele.

Nabídka

Datum: 27. 6. 2019

Obecní úřad nabízí k odběru knihy z bývalé obecní knihovny.

Vetbus_mobilní veterinární služba

Datum: 7. 6. 2019

Kalendář návštěv mobilní vetrinární služby.

Slovo starosty

Datum: 28. 5. 2019

Slovo starosty

Na tomto místě bych Vás chtěl informovat o aktuálním dění v obci, které nás čeká v nejbližším období.
V tomto měsíci se podařilo zahájit realizaci nástavby MŠ Zlonín na celkovou kapacitu 50 dětí od 1. září 2019. Z tohoto důvodu v sobotu probíhalo stěhování a úklid v prostorách nad hospodou s cílem připravit prostor pro náhradní provoz Mateřské školky.
Chtěl bych poděkovat ze skvělou práci všem, kteří obětovali svoje osobní volno ve prospěch obce. Zejména paní ředitelce a jejím kolegyním ze školky, rodičům malých žáčků a v neposlední řadě klubu seniorů v čele s paní Čermákovou.
V minulých dnech jsme obdrželi informaci, že jsme získali dotaci z Ministerstva financí pro financování nástavby MŠ ve výši 6 757 710,- Kč.
Na závěr Vás všechny zvu na Dětský den v sobotu 1.6.2019 od 14.00 hodin, který se bude konat na sportovišti u hospody a na cestě ke Kojeticím.

Informace o omezení provozu v okolí obce Zlonín.

Datum: 15. 5. 2019

Vážení spoluobčané,

dovolujeme si Vás informovat o plánovaných dopravních omezeních v okolí obce Zlonín:

1) v úterý 14. května 2019 začíná uzavírka mostu přes železniční trať v obci Měšice. Uzavírka je naplánována do konce roku 2020. Během uzavírky dojde k demolici a výstavbě nového mostu na komunikaci II/244. Objízdná trasa je vedena směrem na Hovorčovice, Líbeznice a dále na přivaděč D8.

2) V průběhu příštího týdne začne částečná uzavírka silnice I/9, v k.ú. Líbeznice, v místě křížení I/9 x II/244 x III/0085 z důvodu výstavby nové okružní křižovatky. (Bášť, Měšice – křižovatka u Papričů). Provoz by měl být řešen kyvadlově pomocí semaforů.

3) Ve dnech 25. a 26. května proběhne úplná uzavírka části silnice I/9, v k.ú. Zdiby, v úseku podjezdu pod dálnicí D8 z důvodu opravy mostu D8-000 na dálnici D8.

Bohužel všechny tyto omezení se dotknou obyvatel Zlonína. Vedení obce požádalo policii ČR z Odolené Vody, aby v naší obci zvýšila dozorovou činnost.Tímto Vás všechny žádáme o maximální trpělivost a zároveň Vás žádáme o dodržování rychlosti vozidel, a hlavně o maximální bezpečnost při pohybu na komunikacích, z důvodu předpokládaného nárůstu dopravy.

Informace o plánované výstavbě v obci.

Datum: 15. 5. 2019

Vážení spoluobčané,

tento týden byly v naší obci zahájeny dvě stavby, které budou ve větší či menší míře ovlivňovat chod naší obce. První stavbou je nástavba Mateřské školy v centru obce. S firmou Pohl a.s, realizátorem stavby, je domluveno, že pokud dojde k omezení provozu na přilehlých komunikacích, tak o této skutečnosti budou dotčení obyvatelé předem písemně upozorněni v dostatečném předstihu. Předpokládaný termín ukončení výstavby je 31. srpna 2019.Druhou stavbou je zahájení výstavby 27 RD u fotovoltaiky. Na základě smlouvy s investorem stavby bude zásobování stavby probíhat z hlavní silnice u "Sefíru", následně první ulicí vpravo a po cca 100 m se zahne na vlastní stavbu. Není dovoleno, aby vozidla stavby projížděla až do středu resp. na konec ulice a na stavbu najížděli přes proluky mezi RD.
S investorem byl podepsán protokol o stavu komunikací. Pokud dojde k jejich poškození, je investor povinen uvést vše do původního stavu.

Parkoviště P+R Letňany_informace

Datum: 25. 4. 2019

Informace pro řidiče a řidičky, kteří parkují na parkovišti P+R v Letňanech.

Zobrazeno 1-30 ze 35

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Firmy a služby

Východ a západ slunce

Slunce vychází:06:50

Slunce zapadá:17:39

Svátek

Dnes je 26.2.2020

Svátek má Dorota

Datum a čas

Dnes je středa, 26. 2. 2020, 14:45:26

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 85
TÝDEN: 441
CELKEM: 58309

...

„Největší burza motorek v České republice právě u nás ve Zloníně“